Fryzjer Wrocław – Stachowskahair

Jak wybrać najlepszy zestaw do włosów?

Porowatość włosów — o co chodzi?

Czy naprawdę ma znaczenie jeśli chodzi o dobór odpowiednich kosmetyków?

Pielęgnacja włosów co na początek?

W pełni profesjonalna i efektywna pielęgnacja włosów zawsze powinna mieć swój początek....

Zestaw codzienny

Zestaw codzienny składający się z szamponu ILU, który ma właściwości oczyszczające skórę głowy, odżywki BELECO, która nawilży włos i nada mu blasku oraz wielozadaniowego kremu MR.TEN to paczka idealna. Składniki zawarte w produktach uzupełniają się co sprawia, że codzienna pielęgnacja to bułka z masłem/staje się łatwiejsza.

Przygotowany zestaw codziennych, możesz zakupić w stałej cenie 299 zł.
Zestaw składa się z trzech profesjonalnych produktów do włosów.

Zestaw po koloryzacji

Zestaw po kolorze przyda się każdej osobie dbającej o odcień swoich włosów. Szampon BELEZA i odżywka BOTE to niezastąpiony duet przy przedłużeniu efektu koloryzacji. Unikalne składniki tej dwójki doskonale dopełni olejek BABILUX, który zapobiega utlenianiu się włosów i nada im blasku.

Przygotowany zestaw po koloryzacji, możesz zakupić w stałej cenie 299 zł. 
Zestaw składa się z trzech profesjonalnych produktów do włosów.

Agata poleca

Produkty, które używam sama podczas świadomej domowej pielęgnacji.

Zestaw do włosów kręconych

Zestaw do włosów kręconych to rozwiązanie, by cieszyć się podkreślonymi lokami bez puszenia i niepożądanego obciążenia. Szampon NANI idealnie nawilży natomiast, wielozadaniowa odżywka BOTE dodatkowo uszczelni łuskę włosa. Wykończenie nada HELICAL fluid, który ma na celu ujarzmić nawet najbardziej wymagający skręt.

Przygotowany zestaw do włosów kręconych, możesz zakupić w stałej cenie 299 zł. Zestaw składa się z trzech profesjonalnych produktów do włosów.

Zestaw nawilżenie

Zestaw nawilżenie to nie przypadkowe zestawienie kosmetyków mające na celu przywrócić świetność włosom suchym. NANI i BELECO -szampon i odżywka, poradzą sobie z tym zadaniem. Lekka jak chmurka pianka WHITE CLOUD wzmacnia efekt nawilżenia swoimi właściwościami, które będą zauważalne już od pierwszego użycia.

Przygotowany zestaw nawilżenie, możesz zakupić w stałej cenie 299 zł.
Zestaw składa się z trzech profesjonalnych produktów do włosów.

Karty podarunkowe

Idealny pomysł na prezent dla osoby bliskiej Twojemu sercu? Nie ma lepszego podarunku niż błoga chwila relaksu spędzona na fotelu fryzjerskim! W efekcie prezentem jest nie tylko zmiana, może nawet metamorfoza, i perfekcyjnie dobrana pielęgnacja, ale przede wszystkim czas, którego tak nam wszystkim brakuje.

Po wykorzystaniu karty podarunkowej, można wymienić drewniane etui na upominek – ręcznie szytą gumkę do włosów!

Szukasz innego produktu?

Shopping Cart