Fryzjer Wrocław – Stachowskahair

Witaj w świecie świadomego fryzjerstwa. 

Spotkajmy się w stolicy dolnegośląska, a przedstawię Ci jak skutecznie od ponad 13 lat zmieniam wygląd moich klientów. Musisz też wiedzieć, że osobiście szkolę każdego stylistę – to gwarancja najwyższej jakości.

Stylista – Doskonale opanował podstawowe techniki wykonywania usług. Stylista wciąż się szkoli i nieustannie zdobywa cenne doświadczenie. Nie wykonuje problematycznych metamorfoz.

Top stylista – Posiada dużą wiedzę dotyczącą zarówno strzyżeń, jak i koloryzacji. Top Stylista wykonuje także metamorfozy. 

Artysta – Pracownik o największym doświadczeniu w zespole. Nie boi się wyzwań, uwielbia przeprowadzać metamorfozy. Nie straszne są też mu trudniejsze przypadki! 

Natalia Michalak

Top Stylista

Fryzjerstwem zajmuje się od 6 lat, a jej ambicja i chęć do nauki sprawiają, że staje się coraz lepszym fachowcem. Do perfekcji opanowała wykonywanie subtelnych refleksów, (przyznaje, że to jej ulubiony efekt na włosach), ale równie chętnie podejmuje się innych rodzajów koloryzacji i strzyżenia. W pracy najważniejsze są dla niej staranność, ciągłe dążenie do perfekcji oraz rozwój.

Paulina Jędrzejczak

Stylista

Pasję zamieniła w zawód, dzięki czemu od 5 lat z powodzeniem realizuje się jako stylistka. Fryzjerstwo towarzyszy jej od najmłodszych lat. Uwielbia podkreślać urodę swych klientek i klientów. Ma doskonałą umiejętność dostrzegania piękna w każdym z nas, a pracę fryzjerską wykorzystuje do jego podkreślenia. 

Magda Milczak

Stylista

Od najmłodszych lat wiedziała, że zawód fryzjera jest jej pisany. Swoje pierwsze cięcie wykonała w wieku 5-ciu lat na mamie. Jak twierdzi, dziś robi to dużo lepiej. Jej pasją są koloryzacje, a technika sombre/ombre nie ma przed nią tajemnic. W swoich pracach lubi podkreślać piękno i unikalność każdej kobiety. 

Prace naszych stylistów

Prace naszych stylistów

Jakość

Osobiście szkolę każdego stylistę.

Świadomość

Osobiście szkolę każdego stylistę.

Bezpieczeństwo

Osobiście szkolę każdego stylistę.

Jakość

Osobiście szkolę każdego stylistę.

Świadomość

Wyróżnia każdego mojego stylistę

Bezpieczeństwo

To klucz do pięknych włosów

Od zawsze najbardziej fascynującym aspektem jest dla niej wolność w kreowaniu fryzur – kocha koloryzacje włosów i ich codzienną pielęgnację. W swojej pracy wydobywa to, co najpiękniejsze w klientkach i podkreśla odpowiednią stylizacją już od 14 lat. Stawia na rzemieślniczą jakość, dąży do doskonałości poprzez ciągły rozwój, bo ma świadomość, że to detale grają pierwsze skrzypce każdej stylizacji. Nie boi się wyzwań.

Środa Studencka

-20% Promocja dotyczy usług strzyżenia lub pielęgnacji u każdego fryzjera po okazaniu ważnej legitymacji uczniowskiej lub studenckiej do 26 roku życia.

Darmowa konsultacja fryzjerska

Usługa Konsultacji Fryzjerskiej obejmuje dokładną analizę kondycji skóry głowy oraz włosów, dobór fryzury oraz wydanie recepty na domowa pielęgnację.

Cieszę się, że poznajesz zespół który STAwia na jakość i świadome fryzjerstwo wykonywanych w naszym salonie usług.

Zapoznaj się z naszym cennikiem, który jest szczegółowo opisany. STAwiamy na transparentność naszych usług, dlatego oferowane przez nas usługi są szczegółowo opisane wraz z jej ceną. Jak już wiesz, pracownicy salonu StachowskaHair zostali podzieleni na trzy poziomy według stopnia ich zaawansowania: Stylista, Top Stylista i Artysta. Pamiętaj, że osobiście szkolę każdego stylistę.

Shopping Cart