Fryzjer Wrocław – Stachowskahair

Zestaw nawilżenie

299,00 

Zestaw nawilżenie to nie przypadkowe zestawienie kosmetyków mające na celu przywrócić świetność włosom suchym. NANI i BELECO -szampon i odżywka, poradzą sobie z tym zadaniem. Lekka jak chmurka pianka WHITE CLOUD wzmacnia efekt nawilżenia swoimi właściwościami, które będą zauważalne już od pierwszego użycia.

Pojemność:
Szampon NANI 250 ml
Odżywka BELECO 200 ml
Pianka odbudowująca WHITE CLOUD 200 ml

Szampon codzienny NANI Dzięki 99,2% składników pochodzenia naturalnego NANI jest doskonały dla idealnie zrównoważonej skóry i zrestrukturyzowanych włosów. Zawiera naturalne konserwanty i surfaktanty najnowszej generacji.

Pojemność: 250ml

Odżywka nawilżająca BELECO idealna odżywka do przywracania równowagi Twoim włosom, które już od pierwszej aplikacji będą doskonale nawilżone, lekkie i lśniące. Pomaga domykać łuski, aby uniknąć rozpraszania się wody, jednocześnie odżywiając je dzięki zawartym specjalnym składnikom.

Skład:

  • Pszenica i jej białka
  • Ekstrakt z kasztanów
  • Kompleksy zabiegowe Anti Age
  • Koncentraty nawilżające

Pojemność: 200 ml

Pianka odbudowująca WHITE CLOUD Błyskawiczna pianka restrukturyzacyjna bez spłukiwania, która dogłębnie odżywia włosy, natychmiast dodając im siły i elastyczności, a tym samym poprawiając ich rozczesywanie. Nie ma mocy utrwalającej.

Pojemność: 200ml

Karty podarunkowe

Idealny pomysł na prezent dla osoby bliskiej Twojemu sercu? Nie ma lepszego podarunku niż błoga chwila relaksu spędzona na fotelu fryzjerskim! W efekcie prezentem jest nie tylko zmiana, może nawet metamorfoza, i perfekcyjnie dobrana pielęgnacja, ale przede wszystkim czas, którego tak nam wszystkim brakuje.

Po wykorzystaniu karty podarunkowej, można wymienić drewniane etui na upominek – ręcznie szytą gumkę do włosów!

Shopping Cart