Fryzjer Wrocław – Stachowskahair

Witaj w STAchowskiej Szkole!

STAwiamy na edukację pod kątem koloryzacji i pielęgnacji włosów.

TECHNIKI KOLORYZACJI

Kolorometria

Strona w budowie. Dostępne już wkrótce.

Zobacz ofertę

TECHNIKI KOLORYZACJI

AirTouch

Opis szczegółowy fryzjerskich zajęć lekcyjnych

Zobacz ofertę

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Trening z Agatą

Profesjonalne narzędzia fryzjerskie. Strona w budowie

Zobacz ofertę

KONTAKT

Masz pytania?

Jesteśmy po to, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości!

Kontakt

Podstawy koloryzacji

Chcesz rozpocząć przygodę z fryzjerstwem lub nie czujesz się wystarczająco pewnie po ukończeniu szkoły? Miałaś/miałeś dłuższą przerwę w zawodzie i potrzebujesz powtórki? Podczas tej lekcji poznasz podstawy naszego fachu i nauczysz się prawidłowej, świadomej koloryzacji włosów. Kurs z podstaw koloryzacji pozwoli Ci również poznać standard obsługi klienta, który panuje w naszym salonie. Zdobędziesz także wiedzę z zakresu kolorymetrii, diagnozy, budowy skóry głowy i struktury włosów.

Świadoma pielęgnacja

Na lekcji o świadomej pielęgnacji nauczysz się, jak zadbać o włosy bez zmiany ich struktury mocnymi zabiegami chemicznymi. Poszerzysz wiedzę na temat skóry głowy, struktury włosa, czy znajomość składników w produktach pielęgnacyjnych. Ten kurs fryzjerski nauczy Cię również, jak dobierać pielęgnację dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Naszą misją jest edukacja fryzjerów, dla których wykonywany zawód stanowi pasję. Sami nieustannie się rozwijamy, dlatego chcemy pomóc rozwijać się innym. Decydując się na szkolenie fryzjerskie w naszej szkole, możesz nie tylko wybrać poziom zaawansowania kursu, ale również liczyć na indywidualne podejście. Naszym celem nie jest tylko przekazanie Ci wiedzy z zakresu technik fryzjerskich, ale również pobudzenie kreatywności, która jest niezbędna w zawodzie stylisty i kreatora wizerunku.

AirTouch

Z pokazowymi elementami SHATUSH
Popularne

STAchowska Szkoła to przestrzeń, w której pielęgnujemy świadome fryzjerstwo. Nasze szkolenia rozwijają umiejętności, rozbudzają pasję i dodają pewności siebie w codziennej pracy fryzjera.

Świadoma pielęgnacja

Podczas szkolenia uczymy tego, jak dobrać zabiegi pielęgnacyjne i odpowiednio je przeprowadzić.

Techniki koloryzacji

Zapoznajemy z technikami koloryzacji i uczymy, jak dobrać je do oczekiwań oraz predyspozycji klientów.

Zajęcia indywidualne

Kurs dopasowany do potrzeb fryzjera, dotyczący zagadnień, które sprawiają mu trudność i chciałby doskonalić. 

Nie wiesz, jakie szkolenie wybrać?
Wypełnij test, a podpowiemy Ci, które szkolenie jest dla Ciebie.

Nasze kursy fryzjerskie odbywają się w kameralnych grupach, dzięki czemu możemy zwrócić uwagę na potrzeby każdego kursanta. Oferujemy również możliwość zajęć indywidualnych lub nawet przeprowadzenie szkolenie specjalnie dla Twojego salonu. Jeśli interesuje Cię taki tryb pracy, zobacz naszą ofertę Trening z Agatą.

Gwarantujemy, że STAchowaka Szkoła to solidna porcja wiedzy, która świetnie przygotuje Cię do zawodu fryzjera lub uzupełni brakujące informacje. 

z wolnej ręki

Z pokazowymi elementami SHATUSH

Shatusz

Z pokazowymi elementami SHATUSH

Kolorometria

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Masz pytanie dotyczące organizacji szkoleń?
Jesteśmy po to, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości! Napisz do nas na adres szkola@stachowskahair.pl lub zadzwoń na 726 779 731

Jesteś entuzjastą świadomego fryzjerstwa? Dołącz do naszej wspólnej j przestrzeni!  Dzielimy się w niej doświadczeniem, doradzamy i szukamy rozwiązań problemów pojawiających się podczas pracy fryzjera. STAwiamy na piękne włosy!

Perfekcyjny Blond

Z pokazowymi elementami SHATUSH

Trening z Agatą

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Wynajmij przestrzeń do swoich szkoleń

Prowadzisz szkolenia i potrzebujesz przestrzeni, w której mogłyby się one odbywać? StachowskaHair znajduje się na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie, blisko ścisłego centrum Wrocławia. Nasze industrialne wnętrze wypełnione jest roślinami i urozmaicone wieloma autorskimi pomysłami. Dzięki wielkim oknom nie brakuje w nim też naturalnego światła. 

STAwiam na techniki, które sprawdzają się w codziennej pracy w salonie. Stworzyłam autorski program edukacyjny dopasowany do potrzeb klientów i polskiego rynku, który w prosty sposób pozwala przekazywać wiedzę fryzjerom. Misją szkoły jest dzielenie się pasją z innymi miłośnikami tego zawodu i propagowanie świadomego fryzjerstwa. Kursy podzielone są na różne stopnie zaawansowania, dzięki czemu w STAchowskiej szkole znajdziesz lekcje zarówno dla początkujących, jak i czynnych zawodowo fryzjerów. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie — możesz skorzystać z zajęć w grupie lub indywidualnego programu szkoleniowego oraz pogłębić wiedzę nie tylko na temat rzemiosła, ale też technik sprzedaży czy marketingu w branży fryzjerskiej.

 

LEKCJA 5

Trening z Agatą

To kurs fryzjerski dopasowany do indywidualnych potrzeb. Lekcja 1:1 lub szkolenie dla całego zespołu dla Twojego salonu. Razem z Tobą dobierzemy formę kursu. Wspólnie określimy również jego tematykę, dzięki czemu podczas spotkania skupimy się na rozwoju tych umiejętności, na których najbardziej Ci zależy. 

– formę kursu fryzjerskiego, która jest dla Ciebie najbardziej wygodna i pozwala maksymalnie wykorzystać zajęcia

– możliwość doboru tematyki lekcji

– pełną uwagę na Twoje potrzeby
– możliwość dojazdu do Twojego salonu w dowolnym miejscu w Polsce

Wypełnij ankietę

Na podstawie, której będziemy mogli wstępnie określić Twoje potrzeby i oczekiwania

 

Kontakt

Po wypełnieniu ankiety, kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i ustalamy wszystkie szczegóły dotyczące szkolenia.

 

Szkolenie

Spotykamy się na szkoleniu, gdzie podnosimy umiejętności, które wcześniej ustalaliśmy i skupiamy się w 100% na Twoich potrzebach.

Shopping Cart