Fryzjer Wrocław – Stachowskahair

Stylizacja włosów

Odpowiednia pielęgnacja włosów to złożona i indywidualna kwestia. Jednak istnieje kilka reguł, których spełnianie zbliży Cię do satysfakcjonującego stanu.

Lakier mokry czy suchy?

Jedno jest pewne - co dzienna stylizacja włosów nabierze nowego wymiaru. Lakier bez gazu idealnie nada się do mocniejszego utrwalenia. Lakier suchy sprosta niesfornym kosmykom i nada fryzurze objętości.

Nie taka pianka straszna...

Pianka odbudowująca to odżywka, która nadaje się do każdego rodzaju włosów, nie obciąża i nie ma mocy utrwalenia. Natomiast kremowa pianka to doskonały produkt do stylizacaji. Posiada właściwości odżywcze i utrwalające, a przy tym nie skleja włosó∑.

Stylizacja krótkich włosów?

Pasta lub Wosk - to dobry wybór do co dziennej stylizacji. Matowe wykończenie to dobry wybór na każdą okazję, a błysk to opcja dla osób lubiących pokzać "pazur" A gdyby tak połączyć te dwa produkty?

Szukasz produktów do pielęgnacji włosów?

Ostatnio kupione produkty do domowej pielęgnacji włosów, które są polecane dla Ciebie.

Karty podarunkowe

Idealny pomysł na prezent dla osoby bliskiej Twojemu sercu? Nie ma lepszego podarunku niż błoga chwila relaksu spędzona na fotelu fryzjerskim! W efekcie prezentem jest nie tylko zmiana, może nawet metamorfoza, i perfekcyjnie dobrana pielęgnacja, ale przede wszystkim czas, którego tak nam wszystkim brakuje.

Po wykorzystaniu karty podarunkowej, można wymienić drewniane etui na upominek – ręcznie szytą gumkę do włosów!

Szukasz innego produktu?

Shopping Cart