Fryzjer Wrocław – Stachowskahair

STAchowska Szkoła

Naszą misją jest edukacja fryzjerów, dla których wykonywany zawód stanowi pasję. Sami nieustannie się rozwijamy, dlatego chcemy pomóc rozwijać się innym. Decydując się na szkolenie fryzjerskie w naszej szkole, możesz nie tylko wybrać poziom zaawansowania kursu, ale również liczyć na indywidualne podejście. Naszym celem nie jest tylko przekazanie Ci wiedzy z zakresu technik fryzjerskich, ale również pobudzenie kreatywności, która jest niezbędna w zawodzie stylisty i kreatora wizerunku.

Nasze kursy fryzjerskie odbywają się w kameralnych grupach, dzięki czemu możemy zwrócić uwagę na potrzeby każdego kursanta. Oferujemy również możliwość zajęć indywidualnych lub nawet przeprowadzenie szkolenie specjalnie dla Twojego salonu. Jeśli interesuje Cię taki tryb pracy, zobacz naszą ofertę Trening z Agatą.

Gwarantujemy, że STAchowaka Szkoła to solidna porcja wiedzy, która świetnie przygotuje Cię do zawodu fryzjera lub uzupełni brakujące informacje. 

Autorski program szkoleniowy

Indywidualne podejście

kameralne grupy szkoleniowe

certyfikat szkolenia

Zostań uczniem STAchowska Szkoła!

Bądź na bieżąco z ofertą szkoleniową, nie czekaj i zapisz się po wiedzę od fryzjera dla fryzjera.

Nie wiesz, jakie szkolenie wybrać?

Wypełnij test, a podpowiemy Ci, które szkolenie jest dla Ciebie.

Wypełnij test

STAchowska Szkoła to przestrzeń, w której pielęgnujemy świadome fryzjerstwo. Nasze szkolenia rozwijają umiejętności, rozbudzają pasję i dodają pewności siebie w codziennej pracy fryzjera.

Wynajmij przestrzeń do swoich szkoleń

Prowadzisz szkolenia i potrzebujesz przestrzeni, w której mogłyby się one odbywać? StachowskaHair znajduje się na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie, blisko ścisłego centrum Wrocławia. Nasze industrialne wnętrze wypełnione jest roślinami i urozmaicone wieloma autorskimi pomysłami. Dzięki wielkim oknom nie brakuje w nim też naturalnego światła. 

Masz pytanie dotyczące organizacji szkoleń?
Jesteśmy po to, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości! Napisz do nas na adres szkola@stachowskahair.pl lub zadzwoń na 726 779 731

Shopping Cart