Fryzjer Wrocław – Stachowskahair

STAchowska Szkoła czyli warsztaty dla początkujących fryzjerów

Stawiasz pierwsze kroki jako fryzjer, albo dopiero marzysz o tym, aby złapać za nożyce? To świetnie! Chcemy wesprzeć osoby takie, jak Ty, aby mogły zdobyć wiedzę i potrzebne w tym fachu umiejętności. Dlatego właśnie powstała nasza nowa inicjatywa. Na czym będzie polegać?

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Jak wiesz, fryzjerstwo i wszystkie tematy związane z włosami to nasza pasja. Chętnie więc dzielimy się nią, aby dostarczyć Ci informacji, dzięki którym Twoje włosy będą jeszcze piękniejsze i zdrowsze. Kto obserwuje nas na Instagramie (jeśli jeszcze tego nie robisz, masz sporo do nadrobienia!), ten wie, że wszelkiego rodzaju porady goszczą u nas bardzo często. Posty, odpowiedzi na pytania, czy seria Fryzjerski Ftorek z pewnością są znane. To treści, które często można spotkać na naszym profilu. Od jakiegoś czasu jednak wskazówki kierujemy do osób, które nie zajmują się tylko własnymi fryzurami w domowym zaciszu, ale planują (lub już to robią) dorwać się do cudzych czupryn. Postanowiliśmy jednak pójść o krok dalej i tak właśnie powstaje STAchowska Szkoła, czyli warsztaty fryzjerskie (@stachowskaszkola).

WARSZTATY FRYZJERSKIE W STACHOWSHAHAIR

Doskonale pamiętamy, jak to jest być młodym, początkującym fryzjerem. Chęć podejmowania się nowych wyzwania i testowania kolejnych technik często idzie w parze z obawami, brakiem pewności siebie czy poczuciem niewystarczających kompetencji. Skąd brać wiedzę i gdzie nabyć umiejętności? Jeśli borykasz się z tego typu niepewnościami, mamy na to rozwiązanie. Ruszamy z cyklem warsztatów fryzjerskich dla początkujących, ambitnych fryzjerów —  STAchowska Szkoła. Podczas zajęć podejmiemy się takich tematów jak techniki strzyżenia i koloryzacji, tajniki pielęgnacji włosów, czy nawet prowadzenia salonu. Podczas szkoleń fryzjerskich kursanci poznają zarówno podstawy tego fachu, jak i jego bardziej skomplikowane aspekty. W rolę nauczycielki wcieli się oczywiście Agata — prawdziwa fanka niebanalnych koloryzacji, królowa blondów i miłośniczka pielęgnacji włosów. Chcesz, aby zdradziła Ci swoje tajniki? W takim razie tornister na plecy i marsz do szkoły! Do STAchowskiej Szkoły.

PRZEDE WSZYSTKIM INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nasze jednodniowe warsztaty odbywają się w kameralnych gupach 3, 4-osobowych, tak, aby każdy z kursantów mógł w jak największych stopniu przyswoić wiedzę i dopytać o istotne dla niego szczegóły. Jesteśmy również otwarci na inne formy szkoleń. Chciałbyś/chciałabyś przejść indywidualny tok nauczania? A może masz na to zupełnie innych pomysł? Daj znać, pewnie jakoś się dogadamy. 

Pierwsza zadanie domowe profesor Stachowskiej? Wejdź na instagram @stachowskaszkola i obserwuj profil. Aby być na bieżąco z poradami od fryzjera dla fryzjera i nie tylko. Gwarantujemy, że STAchowaka Szkoła to solidna porcja wiedzy, która świetnie przygotuje Cię do zawodu fryzjera lub uzupełni brakujące informacje. A tymczasem śmiało korzystaj ze ściąg, czyli naszych instagramowych porad.

Shopping Cart