Fryzjer Wrocław – Stachowskahair

Szukaj
Close this search box.

Zapisz się do Newslettera i odbierz -10zł rabatu na każdy produkt.

Regulamin Opinii

Dobrze Cię tu widzieć! Transparentna i uczciwa komunikacja z Tobą to nasz priorytet! Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi dla Ciebie dokumentami. Są w nich zawarte zasady prezentowania treści na tej stronie internetowej oraz kryteria weryfikujące, którymi się kierujemy przy prezentowaniu opinii Klientów na naszej stronie internetowej.

Opinie prezentowane na stronie

Na naszej stronie możesz się zapoznać z opiniami klientów, które dotyczą naszych produktów i/lub usług.

Wiemy, że opinie są dla Ciebie ważne i dochowujemy wszelkiej staranności, by oparte były na rzeczywistych odczuciach naszych Klientów i podmiotów, z którymi współpracujemy.

Prezentowane na stronie opinie są przez nas weryfikowane i pochodzą wyłącznie od osób, które współpracowały z nami lub korzystają z naszych produktów. Na naszej stronie nie znajdziesz opinii dotyczących naszych produktów i/lub usług stworzonych przez nas.

W jaki sposób weryfikujemy opinię? Wszystkie umieszczone opinnie są generowane ze strony(https://www.google.com/search?q=stachowskahair&rlz=1C5CHFA_enPL1019PL1019&oq=stachowskahair&aqs=chrome..69i57j69i60l5j69i65.2070j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8)  Jeśli nie jesteśmy w stanie zweryfikować podmiotu, który wystawił opinię, to nie zamieszczamy jej na stronie.

Na stronie prezentujemy wybrane opinie, które najlepiej oddają zasady współpracy i dają Ci najwięcej informacji pozwalających na podjęcie decyzji na skorzystanie z naszych usług.

W razie wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować (biuro@stachowskahair.pl). Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

STAchowskaHair

poniedziałek – piątek
9:00 – 20:00
sobota
8:00 – 14:00

tel. 661 707 723
ul. Rychtalska 11/5LU
50-304 Wrocław