Fryzjer Wrocław – Stachowskahair

Po czym poznasz dobrego fryzjera?

Długo nad tym myślałaś. Coś w nim przykuwa Twoją uwagę, ale przecież nie znasz go i nie wiesz, czy powinnaś dać mu szansę. Już niejednokrotnie przeżyłaś rozczarowanie i teraz trudniej jest Ci komuś zaufać. W końcu jednak odważył się postawić wszystko na jedną kartę. Zapisałaś się na wizytę u nowego fryzjera. Czy okaże się on tym jedynym, z którym połączysz się na długie lata?

Tak jest, wizyta w salonie fryzjerskim, w którym nigdy jeszcze nie byłaś, przypomina nieco pierwszą randkę. Po czym poznać, że nowy fryzjer prawdopodobnie Cię nie skrzywdzi, to jest, nie zaszkodzi Twoim włosom? Zobacz kilka aspektów, na które powinnaś zwrócić uwagę i nie ignoruj czerwonych flag. Każda kobieta przecież wie, że schrzaniona fryzura boli bardziej niż złamane serce.

SCHLUDNY SALON

Gdy przekroczysz próg salonu, zwróć uwagę na to, czy jest on schludny i estetyczny. To wizytówka fryzjera, a zaniedbane miejsce jego pracy raczej nie zwiastuje niczego dobrego. Jeśli w salonie panuje bałagan, miejsce jest zaniedbane albo po prostu czujesz się w nim niekomfortowo, bierz nogi za pas. Prawdopodobnie nic dobrego Cię tu nie spotka. 

WYGLĄD FRYZJERA

Jeśli zwróciłaś już uwagę na salon i Twoim zdaniem wszystko jest w porządku, pora przyjrzeć się Twojemu nowemu wybrankowi/wybrance, czyli fryzjerowi. W tym wypadku przysłowiowy szewc nie może chodzić bez butów. Jeśli fryzjer posiada zaniedbane włosy, odrosty, nieestetyczną fryzurę, skąd pewność, że wyczaruje coś super na Twojej głowie? Jeśli jednak zrobił na Tobie dobre pierwsze wrażenie pora przejść do kolejnego etapu znajomości, czyli…

KONSULTACJA

Zanim fryzjer podejmie się jakiejkolwiek czynności na Twoich włosach, powinien przeprowadzić najpierw konsultacje. Starannie przyjrzeć się włosom, przeprowadzić z Tobą wywiad na temat pielęgnacji, ewentualnych problemów i oczekiwań oraz zaproponować rozwiązanie. Co ważne, powinnaś usłyszeć wytłumaczenie wszystkiego, co zostało Ci zaproponowane. Fryzjer ma obowiązek podejść do Twoich potrzeb indywidualnie, a nie bezrefleksyjnie rzucać propozycjami nowych kształtów czy koloru fryzury. Jeśli dopiero co weszłaś do salonu, a fryzjer już startuje do Ciebie z nożyczkami lub farbą, podziękuj za zabawę, bo efekt może Cię rozczarować. 

PROFESJONALNE KOSMETYKI

Jeśli Twój nowy fryzjer pozytywnie przeszedł już pierwsze etapy weryfikacji, pora przejść do sedna sprawy, czyli wykonania usługi, którą jesteś zainteresowana. Upewnij się, że fryzjer dokładnie omówi z Tobą to, co zostanie wykonane oraz jaki efekt ma zostać uzyskany. Koniecznie zwróć również uwagę na to, jakie kosmetyki są używane w salonie. Czy fryzjer pracuje na profesjonalnych produktach? Pamiętaj, że zawsze masz prawo zapytać o tę kwestię. W salonie StachowskaHair pracujemy z kosmetykami marek Pure oraz Juuce. Wszystkie produkty mają nie tylko super dobre składy, ale również nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania pochodzą z recyklingu. 

Pierwsza wizyta u fryzjera może skończyć się rozczarowaniem lub radością wywołaną spełnieniem włosowych marzeń. Gwarantujemy, że z naszego salonu wyjdziesz zadowolona. 

To co, może się umówimy? 🙂

Shopping Cart