Fryzjer Wrocław – Stachowskahair

Pielęgnacja włosów co na początek?

W pełni profesjonalna i efektywna pielęgnacja włosów zawsze powinna mieć swój początek w salonie, a być kontynuowana w domowym zaciszu. Ponieważ już wkrótce na fryzjerskiej mapie Wrocławia pojawi się nowe miejsce, w którym będziemy kompleksowo dbać o wasze kosmyki, Zespół Stachowska Hair chce służyć wam radą i pomocą również w domach. Dlatego zdecydowaliśmy się na założenie fryzjerskiego bloga!

Pielęgnacyjne ciekawostki, fryzjerskie fakty i mity, nowości, a także najgorętsze trendy – tymi wszystkimi zagadnieniami nasz Zespół będzie się z wami regularnie dzielić. Chcemy rozwiewać wasze wszelkie wątpliwości nie tylko w naszych mediach społecznościowych, ale także tutaj, w miejscu, w którym nic nas nie ogranicza.

Naszym marzeniem, a zarazem misją jest to, aby świadczyć usługi kompleksowe, holistyczne, dzięki którym dowiecie się, że domowa pielęgnacja wcale nie jest skomplikowana, a wasze włosy będą cały czas wyglądać jak po wyjściu z salonu. Każdego dnia będziecie mogli spotkać się z nami na żywo, w salonie, na darmowej konsultacji, podczas której dokładnie i precyzyjnie dobierzemy odpowiednie kosmetyki do waszych włosów oraz wytłumaczymy, jak należy ich używać. Na blogu natomiast poznacie inne ich zastosowania oraz nieznane wskazówki.

Mamy ogromną nadzieję, że jesteście tak podekscytowani, jak my jesteśmy! Chcemy stworzyć platformę opartą na dialogu, dlatego, jeśli macie jakiekolwiek sugestie dotyczące wpisów lub chcielibyście się dowiedzieć więcej na konkretny temat – kontaktujcie się z nami poprzez social media Stachowska Hair, zarówno na Facebooku jak i na Instagramie!

Shopping Cart